SİTE ÖZELLİKLERİ

Kameralı Sohbet

chatkamerali.net Türkiye'nin görüntülü sohbet, kameralı chat alanında tek ücretsiz hizmet veren random canlı sohbet odaları olarak bilinmektedir. Ücretsiz verdiği canlı sohbet eğlencesi için üyelik şartıda bulunmamaktadır.

Random Chat

Kameralı ve sesli sohbet odalarımız içerisindeki random chat konuşmalar hiç bir şekilde kayıt altında tutulmamaktadır. Son sistem güvenlik yazılımı ile korunan sitelerimiz içerisinde rahatça chat random yaparak eğlenebilirsiniz.

Görüntü Kalitesi

Sesli ve görüntülü chat sitemize kullanabilmeniz için ses ve görüntü erişimi için izin vermeniz gerekmektedir. Görüntü kalitenizi düşürmeyen en kaliteli canlı ve kameralı sohbet odaları.

Chatki

İnternetin sağladığı imkânlardan biri olan kameralı sohbet dünya üzerinde uzun sürelerdir kullanılıyor. Üstelik bu özellik bedava olarak kullanıcılara sağlanıyor. İnternet üzerinde bunu sağlayan birçok web sitesi ve program mevcuttur. chatkamerali.net olarak biz de bu web sitelerinden biriyiz. Siz de bedava kameralı sohbetlerle rastgele kullanıcılarla kameralı sohbet yapmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Omegle’ye rakip Chatki platformu ile canlı sohbetlerinizi çok daha iyi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Chatki Görüntülü Sohbet

İnternette ilk olarak Flash Player ve Java desteği ile sağlanan canlı sohbet odaları gelişmiş ve artık her türlü platformda çalışabilir durumdadır. Eskiden yalnız masaüstü bilgisayarlar tarafından yapılabilen canlı sohbetler artık cep telefonları ile de yapılabiliyor. Google Chrome tarayıcısının güncellemeleriyle beraber HTML5 platformu ile de canlı sohbet yapılabiliyor. Chatki görüntülü sohbet HTML5 sayesinde çalışabiliyor.

Chatki Çevrimiçi Chat

Görüntülü sohbet yapmadan önce bilinmesi gereken bazı ayrıntılar var. Mobil cihazlardan Chatki canlı chat yapabilmek için bazı şeyler yapmanız gerekiyor. Bunlar arasında mobil cihazlarınız için çeşitli onay izinlerini açmak vardır. Android ve iOs işletim sistemine sahip cihazlarda uygulama yüklendikten sonra görüntü ve sesin karşı taraflarla iletişimi için onay ister. Bu onayın kabul edilmesi zorunludur. Kabul edilmediği takdirde programın çalışması mümkün değildir. Bu nedenle kabul edilmesi zorunlu bir durumdur. Elbette ki birçok kullanıcı programda virüs olup olmadığından ve güvenlikten soru sormaktadırlar. Ancak bu konuda tedirgin olmalarını gerektiren bir durum yoktur. Programımız birçok farklı antivirüs yazılımı tarafından taratılmış olup herhangi bir virüse rastlanmamıştır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile programımızı indirip görüntü ve ses izinlerini açabilirsiniz.

Chatki Türkiye

Son yıllarda canlı sohbette büyük ilerlemeler olmuştur. Özellikle mobil cihazlarda son üç yılda çok ciddi katılımlar olmuştur. Masaüstü cihazlar yerine artık daha çok mobil cihazlar tercih edilmektedir. Chatki Türkiye olarak biz kullanıcılarımızdan hiçbir kullanıcı bilgisi talep etmiyoruz. Diğer sohbet siteleri kullanıcılardan isim, yaş, doğum tarihi ve e-posta gibi çeşitli bilgileri talep etmektedirler. Biz ise kullanıcılarımızdan herhangi bir bilgi talep etmeden canlı sohbet yapmalarını sağlıyoruz.